Hakkımızda

– CERRAHİ HİZMETLER
Kemik kırıkları ve kısırlaştırma gibi her türlü yumuşak doku operasyonlarını kliniğimizde başarı ile yapmaktayız.

– LABORATUVAR
Dijital Otoskop, deri miroskobu, tip spesifik teşhis test kitleri, wood mantar lambası gibi  doğru teşhis ve tedavide modern ve yeni   ekipmanlarımız ile evcil hayvanlarımıza  kaliteli hekimlik hizmeti sunmaktayız

– RÖNTGEN

– AŞI TAKİBİ

– MİKROÇİP UYGULAMASI

– PET KUAFÖR
Kedi, Köpek Traş, Banyo ve Kuaförlük Hizmetlerimiz ile Yanınızdayız. (Lütfen Randevu alınız)…

– KUŞ VE KEMİRGEN TEDAVİSİ
Kafes kuşları, iguana, guinepig, kaplumbağalar gibi egzotik hayvanların tedavileri kliniğimizde başarı ile yapılmaktadır.

– ZENGİN PETSHOP
Premium, süper premium,  veteriner seri,  prescription mamalarımız ve kaliteli  pet malzemelerimiz  ile hizmetinizdeyiz…Petinizin yaşina, türüne, sağlık durumuna göre beslenmesi için önerilerve tavsiyelerimiz ile sağlıklı beslenmesine de  yardımcı oluyoruz.

– AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

– YERİNDE HİZMET
Kliniğimize Getirilemeyen Hastalarımızı yerinde aşilıyor ve tedavi ediyoruz. Mama ve malzeme siparişlerinizi  gün içinde size ulaştırıyoruz…

– ARAÇ İLE NAKİL

– KÖPEK EĞİTMENİ

Hayvan sevmek karşılıksız sevmektir. Hiç bir karşılık ve beklenti içine girmeden ona zaman ayırmak ve onu da hayat planlarınızın içine almaktır. Bağlanmak, özlemek özveride bulunmaktır. Yeri geldiğinde beraber üzülüp sevinmektir. Hayvan sevmek hayatı sevmek onunla barışmaktır. Yolda yürürken, durakta beklerken gördüğünüz hayvanları düşünün, onlar hayatımızın renkli parçaları aslında. Örneğin kedilerin şehir yaşamına nasılda mükemmel uyum sağladığını farkedeceksiniz. Hangi çocuk köpek yavrularını sevmez. Hangimiz çocukken civciv bakmadık. Hastalanınca arkasından ağlamadık? Çoğumuzun evinde muhab bet kuşumuz vardır ve onları konuşturmayı bile başardık. Biz toplum olarak hayvan severiz. Ancak yirmibirinci yüzyıl hayat şartlar bizi bizden uzaklaştırdığı gibi doğadan ve doğal hayatın önemli bir parçası olan evcil hayvanlardan da uzaklaştırıyor. Buna direnmeli ve ruh sağlığı daha yerinde bir toplum için hayvan sevmeye devam etmeliyiz. Batıl olanı bir kenara bırakmalıyız. Kara kedi şanssızlık getirmez. Kedi bulunduğu ortamdaki negatif enerjiyi yok eder. Bundan dolayıdır ki neredeyse bütün dinlerde kutsal kabul edilmiş ve ibadethanelerin vazgeçilmezi olmuştur. Tabi yüzyıllarca yakaldığı farelerle vebanın yayılmasını engellediğini de atlamamak lazım.
Hayvan severken de üstümüze düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Aşılarını zamanında ve eksiksiz yaptırmalıyız. Bu aşılar hem hayvanımızı hastalıklardan koruyacak hem de bizleri hayvanlardan bulaşan kuduz gibi zoonoz hastalıklardan korumak için yapılmaktadır. Beslenmelerine dikkat etmeli ve ne aşırı kilo aldırmalı ne de zayıf bırakmalıyız. Onları düzenli gezmeye çıkartmalıyız ve sorumluluk aldığımız unutmamalıyız. Onların da yaşam hakkına saygı duymalıyız.